DURAFORCE

Super twarda zabawka!

Bardzo wytrzymałe zabawki wykonane z materiałów z trwałych tkanych włókien. Piszczą, unoszą się na wodzie i można je prać. Zaprojektowane i wykonane według autorskiej skali wytrzymałości DURASCALE.

1. Super trwale tkany materiał typu siatka

Pierwsza zewnętrzna warstwa jest z poliestrowych włókien powlekanych plastikiem, które są utkane w grubą niezwykle trwałą matę. Zewnętrzna warstwa jest tak gruba jak wiele wielowarstwowych zabawek. Druga warstwa wewnętrzna to poliester, która powoduje, że zabawka jest jeszcze bardziej trwała. Obie warstwy są zszyte ściegiem krzyżowym.

2. Trwała taśma tapicerska

Każda krawędź zabawek DURAFORCE jest pokryta przemysłową taśmą tapicerską. Dzięki nieprzeciętnej trwałości chroni krawędzie i nadaje zabawce wytrzymałość. Wówczas zabawka jest ponownie zszywana, by mieć pewność, że jej poszczególne elementy pozostaną w całości nawet podczas najbardziej wyczynowej zabawy.

3. Piszczałki w kieszonkach bezpieczeństwa

Piszczałki są zaszyte w materiałowych kieszonkach wewnątrz zabawki. Ta dodatkowa powierzchnia bezpieczeństwa daje ci czas, którego potrzebujesz, by odebrać zabawkę psu, jeśli uda mu się dotrzeć  do samego jej sedna.

Pobierz katalog