MIGHTY

MIGHTY

Bardzo wytrzymałe zabawki, pokryte miękkim polarem z dobrze zabezpieczonymi szwami wewnątrz zabawki. Zabieg ten ma na celu zniechęcać psa do żucia. Szwy są zabezpieczone dodatkowym przeszyciem z elastycznym materiałem nad krawędzią szwu, a wszystko to jest zaszyte pod zewnętrzna warstwą polaru.

Skład: włókna poliestrowe powlekane żywiczanem/maty z żywicy poliestrowej

Trwałość każdej zabawki wynika z połączenia wielu warstw elastycznych materiałów, które poddają się pod wpływem psich zębów. W porównaniu do innych zabawek zabawki MIGHTY nie mają twardych krawędzi. Dzięki czemu nie zachęcają do żucia – idealnie nadają się, gdy pracujesz nad wyciszeniem tego nawyku u psa. Pozornie zabawki mogą się wydawać delikatne ze względu na zewnętrzną warstwę pluszu. Jednak cała wytrzymałość tkwi w wewnętrznych warstwach i silnych szwach, które sprawiają, że zabawki MIGHTY są miękkie, ale również wytrzymałe.

1. Nawet do czterech rzędów szwów

Wszystkie szwy, łączące poszczególne warstwy wielokrotnymi rzędami ściegów pokryte są miękkim, elastycznym materiałem. Jest on ponownie zszyty kolejnymi ściegami i zabezpieczony wewnątrz zabawki. W ten sposób powstaje miękka i trwała zabawka bez twardych krawędzi.

2. Nawet do dwóch warstw materiału

Zewnętrzna warstwa wykonana jest z gęsto tkanego grubego polaru – dzięki czemu zabawka jest  elastyczna i trwała. Wewnętrzna warstwa to gęsto tkany „czesany” polar, zwiększający ciężar i trwałość zabawki.

MIGHTY MICRO MEDIUMS – bez wypełnienia

Zabawki z mikrofibry z piszczałkami (1). Zawierają minimalną ilość wypełnienia. W zasadzie w całości składają się z piszczałek różnej wielkości. Każda z piszczałek pokryta jest materiałem z microfibry. Składają się one na postaci o różnych kształtach.

MIGHTY NO STUFF – bez wypełnienia

1. Dwie warstwy materiału

Każda zabawka ma nawet do dwóch warstw materiału. Jedna warstwa to gruby polar, a kolejna wewnątrz zabawki to trwały materiał identyczny z wykorzystywanym do produkcji bagażu podróżnego. Te dwie warstwy są tym, co daje zabawkom moc.

2. Dwie zabawki w jednym

Zabawka nie ma miękkiego, poliestrowego wypełnienia. Wewnątrz znajduje się plastikowy rdzeń w takim samym kształcie jak zabawka. Jeśli pies zedrze zewnętrzną część materiału, w środku znajdzie zupełnie nową plastikową zabawkę.

3. Wysoka trwałość i jakość

Każda zabawka wykonana jest z materiałów najwyższej jakości, które zapewniają najwyższy poziom trwałości.

4. Wiele rzędów szwów

Dwa rzędy ściegu krzyżowego scalają zewnętrzne materiałowe warstwy zabawki, a tam gdzie jest to możliwe wewnętrzne szwy zostały przeszyte dodatkowo jeszcze dwa razy.

Pobierz katalog