Silly Squeakers

Silly Squeakers

Piszczące gumowe butelki

Piszczące gumowe zabawki dla psów w kształcie butelek. Zabawne, wesołe nawiązujące etykietami do zabawnych i rozpoznawalnych motywów z różnymi zwierzętami.

To świetny pomysł na prezent, by wybierając się w gości ze szklanym prezentem dla właścicieli dla psa przynieść gumowy odpowiednik butelki.

Sprawdź 14 rodzajów etykiet. Pobierz katalog w linku obok.

Te produkty nie są w żaden sposób powiązane z Anheuser-Bush, Inc, Heineken International, Group Modelo S.A. de C.V., Miller brewing Company, Pacifico Clara, Tecate, Guinness & Co. PepsiCo, Inc, lub Coca-Cola Corporation.

iballs – futrzane kule z oczkami

Kuliste, futrzane zabawki z wyrazistymi, ogromnymi oczami. W środku posiadają piszczałkę, a szarpane i trącane przez psa energicznie toczą się we wszystkie strony. Występują w trzech rozmiarach i różnych wariantach kolorystycznych.

Silly Squeakers są linią radosnych, kreatywnych i prześmiesznych winylowych piszczałek, o których z pewnością będzie się mówić. Przekroczyliśmy wszelkie limity naszej wyobraźni, by stworzyć dla was serię jedynych w swoim rodzaju zabawek. Z pewnością przyniosą tobie i twojemu psu ogrom radości i śmiechu.

Pobierz katalog