Do pobrania

 • Procedura reklamacyjna

  Procedura zgłoszenia reklamacji wadliwego produktu rozpoczyna się pobraniem formularza, wypełnieniem jego rubryk i odesłaniem na adres info@ecolifegroup.pl. Od momentu zgłoszenia mamy 14 dni na ustosunkowanie się do Państwa oczekiwań. W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości należy skontaktować się z Przedstawicielem Handlowym. Protokół można pobrać klikając w przycisk poniżej.

  Pobierz
 • Konkurs: #hunter_poland

  Wystartowaliśmy z cyklicznym konkursem #hunter_poland. Konkurs ma na celu zwiększyć aktywność fanów profilu sklepu partnera biznesowego w wybranych mediach społecznościowych. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie proszone są o kontakt mailowy: aneta@ecolifegroup.pl lub zgłoszenie się u Przedstawicieli Handlowych w celu ustalenia terminu rozpoczęcia akcji. Klikając poniżej można pobrać grafiki i regulamin konkursu.

  Pobierz
 • ZooEkspert – biuletyn branży zoologicznej – wiosna 2019

  Kolejne wydanie publikacji jest już dostępne. Zachęcamy do wyczekiwania listonosza, który już lada dzień dostarczy egzemplarz do Państwa sklepu. Znajdują się w nim ciekawe artykuły i atrakcyjne promocje, na które z pewnością warto zwrócić uwagę. Zapraszamy do lektury.

  Pobierz