Do pobrania

 • Procedura reklamacyjna

  Procedura zgłoszenia reklamacji wadliwego produktu rozpoczyna się pobraniem formularza, wypełnieniem jego rubryk i odesłaniem na adres info@ecolifegroup.pl. Od momentu zgłoszenia mamy 14 dni na ustosunkowanie się do Państwa oczekiwań. W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości należy skontaktować się z Przedstawicielem Handlowym. Protokół można pobrać klikając w przycisk poniżej.

  Pobierz
 • Promocja listopadowa – Włoskie ciasteczka za 1 grosz

  Jeszcze tylko do końca listopada trwa promocja, w której otrzymasz naturalne włoskie ciasteczka dla psów za 1 grosz. Wystarczy do 30.11.2018 r. złożyć zamówienie biznesowe. Za każde wydane 200 zł netto wyślemy 1 paczkę włoskich ciasteczek. Szczegóły w załączniku poniżej.

  Pobierz
 • Konkurs: #hunter_poland

  Wystartowaliśmy z cyklicznym konkursem #hunter_poland. Konkurs ma na celu zwiększyć aktywność fanów profilu sklepu partnera biznesowego w wybranych mediach społecznościowych. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w konkursie proszone są o kontakt mailowy: aneta@ecolifegroup.pl lub zgłoszenie się u Przedstawicieli Handlowych w celu ustalenia terminu rozpoczęcia akcji. Klikając poniżej można pobrać grafiki i regulamin konkursu.

  Pobierz
 • ZooEkspert – biuletyn branży zoologicznej – zima 2018

  Przygotowaliśmy dla Państwa cykliczną publikację, która zawiera zarówno informacje o produktach dobrze się sprzedających, szereg porad jak skutecznie sprzedawać produkty, artykuły dotyczące ogólnie pojętego petbiznesu, a także informacje o promocjach, nowościach i najciekawszych wydarzeniach dotyczących dystrybuowanych marek. Zapraszamy do lektury.

  Pobierz