O firmie

Eco Life Group

Idea powstania firmy zrodziła się z miłości do zwierząt. Stąd nasze starania, by w ofercie znalazły się produkty o najwyższej jakości. Ciągle się rozwijamy, wdrażamy nowe strategie, śledzimy najnowsze trendy w branży po to, by poza najwyższą jakością produktów zagwarantować także stabilność naszym pracownikom i partnerom.

Nasze działania w branży zoologicznej oparliśmy na kilku markach oferujących wysokiej jakości produkty dla psów i kotów. Najbardziej znaną jest niemiecki HUNTER, który posiada w swojej ofercie aż 5500 produktów. Ponadto jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek z różnych zakątków świata: Zee.dog (USA), Curli (Szwajcaria), Bubeck (Niemcy), Ferribiella (Włochy), Flamingo (Belgia),  Freedog (Hiszpania).

Marki te cieszą się uznaniem i popularnością w wielu krajach. Każda z tych marek to odmienny design, co przekłada się na różnorodność i niebanalność oferowanych przez nas akcesoriów dla zwierząt i ludzi.

Jesteśmy dumni, że możemy wprowadzić w Polsce rozpoznawalne na całym świecie marki, wiedząc, że nasz rynek ma ogromny potencjał i jest otwarty na zachodnioeuropejskie standardy.

W 2022 roku stworzyliśmy własną markę Eco Pets. Pierwszym produktem, który chcemy zaprezentować, są ekologiczne worki na psie odchody.

Od 2024 roku jesteśmy również dystrybutorem produktów typu outdoor – w tym cenionej, francuskiej marki Rouchette.