O firmie

Eco Life Group

Idea powstania firmy zrodziła się z miłości do zwierząt. Stąd nasze starania, by w ofercie znalazły się produkty o najwyższej jakości. Ciągle się rozwijamy, wdrażamy nowe strategie, śledzimy najnowsze trendy w branży po to, by poza najwyższą jakością produktów zagwarantować także stabilność naszym pracownikom i partnerom.

Działania w branży zoologicznej oparliśmy na następujących markach – niemieckiej HUNTER i brytyjskiej Beco Pets o Obie reprezentują najwyższą jakość produktów w swojej klasie. Podobnie wygórowane wytyczne mają właściciele marek względem swoich partnerów zagranicznych, którym powierzają dystrybucję. Otrzymując wyłączność na dystrybucję marki Beco Pets i HUNTER zostaliśmy wyróżnieni za profesjonalizm, stabilność i dbałość o klientów i długoterminowe kontrakty. Te same wytyczne stawiamy sobie jako cel w pozyskiwaniu nowych partnerów na Polskim Rynku.

Ponadto jesteśmy dystrybutorem uznanych na całym świecie marek: Zee Dog, Bubeck, Petrebels oraz Tuffy. 

Jesteśmy dumni, że możemy wprowadzić w Polsce rozpoznawalne na całym świecie marki wiedząc, że nasz rynek ma ogromny potencjał i jest otwarty na zachodnioeuropejskie standardy.