Kolekcja Bali

Szelki dla psa BALI

Zee Dog łączy miłośników psów na całym świecie! Czym wyróżniają się w tłumie tylu firm? Miłością do zwierząt i stawianiu ich wygody i bezpieczeństwa zawsze na pierwszym miejscu. Zee Dog to (międzynarodowa już) społeczność przyjaciół, którzy swoje życie wypełniając kolorami, niepowtarzalnością, wygodą – chcą przełożyć swoje pasje do świata zwierzaków.

Bali to nowa seria szelek – od pierwszego wejrzenia można się w niej zakochać. Z prostej przyczyny – widząc jej piękne zielone liście, delikatne kwiaty wplecione we wzór, przed oczyma pojawiają się wakacyjne chwile, odpoczynek, czas spędzony na chilloucie.

Szelki są w kształcie litery H, wykonanie ich z (opatentowanego przez firmę) poliestru teteronowego przekłada się na najwyższą jakość. Szelki są delikatne dla psiej sierści, nie wycierają jej, nie kołtunią. Wszystkie wykorzystane barwniki są bezpieczne dla zwierzaków.

Klamry wyposażone zostały w 4 punktową blokadę. Wpływa to na szybkość i prostotę zakładania i zdejmowania szelek. Jednak znika problem samoczynnie odpinających się klamer, wyrabiających się zatrzasków i konieczności ciągłej kontroli bezpieczeństwa naszego psa.

Duże zielone logo czaszki wyróżniające markę Zee Dog to element ozdobny, jednak w jego wnętrzu schowane zostały szwy – wpływa to na wygodę, ale i trwałość szelek. 

 

Bali to zieleń i oaza piękna, którą warto mieć przy sobie przez cały rok. 

 

 

ROZMIAR OBWÓD SZYI OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ
XS 20 – 34 cm 23 – 38 cm
S 24 – 38 cm 32 – 53 cm
M 31 – 50 cm 42 – 69 cm
L 40 – 67 cm 62 – 107 cm

 

 

W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

tel: 532 713 323

agnieszka@ecolifegroup.pl