Kolekcja Mahalo

Smycz z amortyzatorem Mahalo Ruff

Smycz z amortyzatorem niekoniecznie wiąże się z nudą!! Zee Dog doskonale udowadnia, że można stworzyć smycz nasyconą kolorami, z zachowaniem jej funkcji amortyzującej.

Mahalo to jedna z nowych kolekcji, z jaką marka Zee Dog dociera na polski rynek. Hawajskie hibiskusy połączone z czarno-białym wzorem doskonale wyróżniają smycz z nudnego tłumu.

Jeżeli kochasz indywidualny styl, masz odwagę pokazać innym swoje zamiłowanie do kolorów i najwyższej jakości – tej smyczy nie może zabraknąć w Twojej kolekcji.

Smycz wykonana została z najwyższej jakości poliestru teteronowego, który jest odporny na uszkodzenia, pozostając delikatnym w dotyku.

Amortyzator doskonale minimalizuje szarpnięcia Twojego psa podczas spaceru, dzięki jaśniejszemu kolorowi nadaje smyczy ciekawy i bardzo niepowtarzalny wygląd.
Wykonany z tworzywa poliuretanowego – nie odkształca się, pozostając sprężystym.

Rączka smyczy została podszyta miękkim i bardzo wygodnym neoprenem, dzięki czemu smycz nie ślizga się, dobrze leży w dłoni – pozwala na stałą kontrolę psa w trakcie codziennych spacerów.

Karabińczyk Super-Hook obraca o 360°, co znacznie ułatwia zapięcie psa. Posiada śrubę mocującą, dzięki czemu jest znacznie trwalszy, eliminuje problem z odpinającą się smyczą.
Gumowe logo marki Zee Dog chroni szwy znajdujące się na smyczy, znacznie podnosząc jej odporność na uszkodzenia.

Smycz dostępna w dwóch rozmiarach:

 ROZMIAR   DŁUGOŚĆ   SZEROKOŚĆ
 S  120 cm  2 cm
 L  80 cm  2,5 cm