Kolekcja Neopro

Obroża Neopro

Zee Dog to marka, którą pokochało tysiące miłośników zwierząt na całym świecie. Firma pochodzi z Brazylii i stara się dodać na rynek akcesoriów dla psów wiele niebanalności i oryginalności! Koniec z nudą! 

Nowa seria NeoPro przeznaczona jest dla osób, które kochają słońce i gorące klimaty połączone z cudownymi, wyróżniającymi się neonowymi kolorami. 
Obroża dla psa została wykonana z tworzywa NeoPro. Materiał ten jest bardzo wytrzymały na zmienne warunki atmosferyczne. Cechuje go wygoda, lekkość oraz bezpieczeństwo. 
Designerska obroża dla psa jest odporna na pęknięcia oraz zarysowania. 
Dodatkowym atutem jest jej wodoodporność. A w razie zabrudzenia bez problemu możemy ją przetrzeć mokrą szmatką. Bardzo łatwo się ją czyści. 

Dla marki Zee Dog ważne jest również kwestia bezpieczeństwa. W zapięciu obroży została zastosowana przezroczysta klamra składająca się z 4-punktowego systemu zatrzaskowego, dzięki czemu eliminowany zostaje problem samoczynnie odpinającej się obroży. 
Pierścień D-ring – to metalowy rdzeń zabezpieczony powłoką z bezbarwnego tworzywa sztucznego (uwaga: rozmiar XS nie posiada metalowego rdzenia). 
Gumowe logo jest nie tylko wyróżniającym się elementem – dodatkowo chroni szwy. 

Neonowe kolory sprawiają, że pies automatycznie jest bardziej widoczny. 
 

 ROZMIAR OBWÓD SZYI SZEROKOŚĆ
  XS  23 – 33 cm  1 cm
  S  31 – 43 cm  1,5 cm
  M  37 – 53 cm  2 cm
  L  45 – 70 cm  2,5 cm

 

Pierścień D-ring – wykonany jest z najwyższej jakości metalu – dodatkowo pokryty jest warstwą NeoPro.