Kolekcja Neopro

Szelki Neopro

Zee Dog jest marką rozpoznawalną już na całym świecie. To społeczność łącząca miłośników niepowtarzalnej psiej garderoby zaskakującej zarówno kolorami, motywami, jak i najwyższą jakością materiałów, z których zostały wykonane.

Szelki NeoPro wykonane zostały z innowacyjnego materiału – poliestru teteronowego wykazującego się dużą odpornością uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo zewnętrzna warstwa pokryta została materiałem z tworzywa TPU, dzięki czemu seria NeoPro jest wodoodporna, doskonale sprawdza się w zmiennych warunkach atmosferycznych.

Dzięki nieregularnej strukturze zewnętrznej warstwy, szelki są bardzo proste do utrzymania w czystości. Wystarczy przetrzeć je wilgotną gąbką, lub spłukać pod bieżącą wodą.

D-ringi znajdują się zarówno na górnej, jak i dolnej części szelek, dzięki czemu podpięcie psa jest wygodne. Dodatkowo klamra wyposażona została w 4 punktowy system blokujący. Ułatwia to zakładanie, eliminując ryzyko samoczynnego odpięcia się szelek.

Duży zakres regulacji pozwala na indywidualne dopasowanie szelek do sylwetki pupila. Ich krój w żaden sposób nie ogranicza ruchów psa.

Widoczne gumowe logo to ciekawa ozdoba szelek, jednak pełni ono funkcję dodatkowej ochrony szwów znajdujących się w jej wnętrzu.

ROZMIAR OBWÓD SZYI OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ
XS 20 – 34 cm 23 – 38 cm
S 24 – 38 cm 32 – 53 cm
M 31 – 50 cm 42 – 69 cm
L 40 – 67 cm 62 – 107 cm