Kolekcja Phantom

Szelki Mesh Phantom

Phantom jest serią szelek łamiącą stereotypy. Wybierając psią garderobę, wcale nie musimy zastanawiać się, czy stawiamy na wygląd, czy na wygodę.

Seria Phantom zaskakuje elegancją połączoną z wyraźnymi wyróżniającymi nas w tłumie deseniami kratki – która od wielu już lat króluje na modowych wybiegach podbijając serca milionów miłośników mody.

Szelki Air Mesh wykonane zostały z nowoczesnego, przewiewnego, lekkiego materiału – pozwala on na zachowanie odpowiedniej temperatury ciała bez względu na panujące warunki atmosferyczne.

Szelki dopasowują się do indywidualnej budowy psa. Dodatkową zaletą są szwy bezuciskowe, dzięki czemu pies nie ma ograniczonych ruchów. Doskonale sprawdza się to u pupili zaczynających przygodę z szelkami lub dorosłych osobników, które wcześniej nie miały z nimi styczności.

Materiał jest delikatny dla sierści, nie wyciera jej. Dodatkowo klamry wyposażone zostały w 4-punktowy system blokowania, dzięki czemu zakładanie i zdejmowanie szelek jest wygodne i bardzo proste. Blokada uniemożliwia jednak samoczynne odpinanie się szelek.

Paski wykonane zostały z poliestru teteronowego, tworzywa bardzo trwałego, odpornego na uszkodzenia.
Logo znajdujące się na szelkach skrywa w swoim wnętrzu szwy, dzięki takiemu zabiegowi szelki są znacznie bardziej odporne na uszkodzenia nawet podczas intensywnej eksploatacji.

 

ROZMIAR OBWÓD SZYI OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ
XS  24 cm 29 – 41 cm
S 32 cm 33,5 – 50 cm
M 40 cm 40 – 59 cm
L 48 cm 67 – 102 cm