Kolekcja Unicorn

Szelki dla psa Unicorn

Zee Dog doskonale wie, co obecnie jest na czasie, jeżeli chodzi o psią modę. Róż, jednorożce i świat przybiera nowych barw.
Szelki wykonane zostały z najwyższej jakości poliestru – delikatnego dla psiej sierści, jednocześnie bardzo odpornego na uszkodzenia.

Konstrukcja szelek przypomina literę H, obydwie pętle mają możliwość regulacji zarówno na wysokości obręczy barkowej, jak i w klatce piersiowej – dzięki czemu szelki są indywidualne dostosowane do budowy ciała psa. D-Ringi znajdują się na górnej i dolnej pętli szelek, przez co w trakcie spaceru mamy możliwość szybkiego przepięcia czworonoga.

Klamry opatentowane przez markę Zee Dog posiadają system 4 zamków, które eliminują możliwość samoczynnego odpinania się zatrzasku. Dodatkowo logo czaszki skrywa wszystkie szwy znajdujące się na szelkach, dzięki czemu podniesiona zostaje ich odporność na przetarcia czy uszkodzenia mechaniczne.

Motyw niebieskich jednorożców w przeciwsłonecznych okularach, bardzo intensywny różowy kolor szelek – kierowany jest dla psów kochających błyszczeć w tłumie. Seria Unicorn będzie doskonałą propozycją, której nie powinno zabraknąć w psiej garderobie.

ROZMIAR OBWÓD SZYI OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ
XS 20 – 34 cm 23 – 38 cm
S 24 – 38 cm 32 – 53 cm
M 31 – 50 cm 42 – 69 cm
L 40 – 67 cm 62 – 107 cm