Kolekcja Woods

Szelki Woods

Nuda w garderobie Twojego psa? Może czas na radykalne zmiany związane z nowym wizerunkiem pozwalającym wyróżniać się w jednolitym tłumie!

Zee Dog podbija serca odbiorców na całym świecie akcesoriami przełamującymi rutynę i nudę. Zee Dog znaczy nowocześnie, z pełnej piersi, w dbałości o zdrowie naszych psich przyjaciół.
Seria Woods stworzona została dla miłośników leśnych wędrówek, odpoczynku na łonie natury. Szelki w kształcie litery H. Są wygodne do założenia. Doskonale leżą na psiej sylwetce, nie uciskają, nie krępują ruchów.

Widoczne logo czaszki to zarówno ozdoba, jak i dodatkowe wzmocnienie szwów znajdujących się w jej wnętrzu.
Szelki wykonane są z materiału teteronowego. Jest to tworzywo bezpieczne dla psiej sierści, nie wyciera jej. Doskonale sprawdza się także u psów długowłosych.

Szelki wyposażone zostały w klamrę opatentowaną przez markę Zee Dog. Posiada ona 4 punktowy system blokowania, wpływa to na bezpieczeństwo użytkowania szelek (eliminowany zostaje problem samoczynnie odpinających się szelek).
Szelki posiadają podwójne ringi pozwalające na wygodne podpięcie psa do smyczy (kółeczka znajdują się w okolicach karku i grzbietu).

Z serią Woods przełamiesz nudę i rutynę w czasie codziennych spacerów. Dołącz do rodziny indywidualistów kochających wyróżniać się w tłumie.

Dostępne rozmiary: XS, S, M, L

ROZMIAR OBWÓD SZYI OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ
XS 20 – 34 cm 23 – 38 cm
S 24 – 38 cm 32 – 53 cm
M 31 – 50 cm 42 – 69 cm
L 40 – 67 cm 62 – 107 cm